e-shop

Máme většinou jen pár kousků, ale zato takové, které jinde neseženete. Jelikož nejsme klasický eshop, nepoužíváme nástroje, které znáte z eshopů, Platbu, vyzvednutí zboží či zaslání s vámi probereme po objednání emailem, nebo rovnou pište, jestli vyzvednete osobně,(preferujeme, odběr v čítárně Unijazzu, Jindřišská 5, Praha))  nebo fakt musím jít na poštu s dobírkou. Možno též platba převodem a pak je levnější poštovné. Do zahraničí platba přes Pay-pal (info zašleme po objednávce)

 

Bittová, Dusilová, Načeva: SPOLU (CD a DVD)

CD/DVD v jednom digipacku
Koncertní nahrávka zachycuje tři výjimečné zpěvačky zcela odlišných žánrů na společných vystoupeních v Praze a v Brně v prosinci roku 2017. Unikátní záznam zachycuje dokonalou fúzi žánrů, komorní atmosféru a silnou ženskou energii. Nejlepší momenty koncertu nyní vychází na jednom digipacku, který obsahuje audiodisk a videodisk.
“K tvorbě a umělecké činnosti patří překvapení, protože vždycky, když je člověk příjemně překvapený, přichází k sebepoznání nebo musí reagovat,” říká k umělecké interakci Iva Bittová a dodává: “To mám ráda, je to součást té hry, proto mě baví improvizovat. Když někoho zaskočím nebo někdo zaskočí mě, mám z toho radost.”
Vidět a slyšet Ivu Bittovou, Lenku Dusilovou a Moniku Načevu na jednom pódiu je doslova neopakovatelným zážitkem, který si můžete vychutnat na tomto limitovaném dvojalbu.
Ukázka: Na Svahu II ke zhlédnutí zde
zvuková postprodukce: Michal Pajdiak, Lenka Dusilová
střih obrazového záznamu: Vilém Šrail
režie obrazového záznamu: Václav Kučera

Cena: 350 ks
aktualita
 
Nejbližší akce
22.05 19:30

Chantal Poullain

Mariánské Lázně
22.05 20:30

Už jsme doma

Praha Rock Café
Už jsme doma hrají F.P.B. - křest alba
www.rockcafe.cz/program/uz-jsme-doma-hraji-f-p-b-krest-alba/
24.05 01:00

Už jsme doma

Ostrava V lese
25.05 01:00

Vladivojna La Chia

Brno Ponava Fest
ponavafest.cz/
25.05 14:30

Jiří Schmitzer

Plzeň Depo Plzeň 2015
facebook
Aktuální informace

Novinky na email

V případě zájmu o zasílání novinek o našich kapelách a akcích zdadejte svůj email. Zprávy zasíláme maximálně
1x za měsíc